Červen 2012

Summer time

21. června 2012 v 13:12 | Smiska |  Příroda ♣

Summer time

V sobotu už odlítám, takže v kufru se plní věci a za dva dny se projdu po pláži na Grant Canarii.
Oceán ... jsem zvědavá jak vypadá Smějící se dobře jako moře ale je to oceán ... budu fotit, takže jak se vrátím a najdu čas přidám sem fotky. Těch bude ... miluju focení u moře na pláži, slunce ...
Užijte si poslední dny ve škole a do prázdnin vykročte tou pravou nohou.
Přeji vám krásný víkend a když v sobotu po druhé hodině odpoledne uvidíte na obloze dopravní letadlo, možná v něm sedím já.

V průběhu týdne se zde možná zobrazí přednastavený článek ale nevím jestli hos tihnu napsat. SB asi 10 dnů nebudu obíhat, jak se vrátím a dostanu k počítači všechny blogy zkouknu.

Zdraví všechny SmiskaA je to ...

21. června 2012 v 10:38 | Smiska |  Smiska
Ano konečně uzavřený známky. Jde na to napsat jen, když něco můžu posrat tak to poseru a to pořádně. To že o svém intelektu pochybujuí dlouho nabralo na síle a je to holt ta horší varianta PRAVDA. Představa, že za dva roky budu maturovat je děsivá ... když už teď jsem v koncích ... tak by mě zajímalo co bude dál. Možná, že s tahákama bych na tom byla líp ale takhle aspoň vím jakej jsem někdy debil ... holt tak už to chodí.
Jediný co mě uklidňuje, že je všechno uzavřený a budou dva měsíce prázdniny klídek a pohoda Usmívající se.


2. místo :-)

17. června 2012 v 10:31 | Smiska |  Smiska
V sobotu jsem jala silniční závody. A umístila se na úžasném 2. místě. Trasa měřila 47km ale v tom vedru to bylo celkem náročný Usmívající se No jsem spokojená sice jsem nepřekonala svůj rekord 1:41:00 ale nevadí třeba za rok Smějící se.
Užívejte si krásných letních dnů a posledních dnů ve škole blíži se prázdniny a nadcházející pohoda. Usmívající se mějte se krásně Smiska.

Ještě chvíli

12. června 2012 v 18:14 | Smiska |  Smiska

Ještě chvíli


Jen si tak moknout

4. června 2012 v 20:23 | Smiska |  Smiska
Dneska jsem se rozhodla nakoupit pár věcí k moři no až než jsem došla do obcchodu tak jsem zmokla. V obchodě jsem si koupila pár věcí ... konečně bílou sukni Smějící se. A vyrazila do deště.

Mám déšť ráda ale jen, když mi nekazí plány. Nejdřív mě to štvalo, že prší ale pak jsem si nějak zvykla a šlo se mi dobře.

Nesnáším deštníky ... prostě pod nima neumím chodit, takže deštník nosím jen ve velmi vyjímečných situacích a když je to velice akutní, použít ho.

Čím dýl jsem šla v dešti, tím míň mi vadily kapky. které mě mokřily ...

Měla jsem chuť utíkat ale batoh a tažky mi to nedovolily ...

Závody 3

3. června 2012 v 20:46 | Smiska |  Smiska
Zdravím Smějící se
Tak včera jsem jela závody a skončila na krásném 2. místě. Závody jsem dokončila relativně v pořádku ale nic není tak dokonalé jak se zdá.
Dnes jsem s S. a K. vyrazila ven, ovšem začalo pršet no nějak nám o nevadilo Smějící se. Tuto vycházku netřeba komentovat to byste museli vidět ... no dobře, že jsete to neviděli Usmívající se.
Zítra zase do školy po dvoutýdením volnu teda praxích se mi tam nechce a hned tolik věcí ... no co se dá dělat už jen tři týdny a vyrážím na Kanárské ostrovy tak se mějte a užijte příští týden
Všechny zdraví Smiska