Květen 2012

Fotky

30. května 2012 v 21:03 | Smiska |  Focení

Kdo si hraje nezlobí


Video s fotkama

28. května 2012 v 15:28 | Smiska |  Focení
Už dávno někdy kolem Velikonoc jsem slibovala, že sem dám pár fotek. No a jak šel čas tak jsem sem nedala ani jednu. Fotky se mi začly kupit tak jsem se rozhodla udělat video. Tak jestli máte 3 minuty podívejte se na pár mých fotek.
Přeji krásný den Mrkající.
Poznámka: Fotky jsou nekvalitní kvůli videu. Prostě to tam háže zrna. Ale jinak byly ostrý. Úžasný


Spitzerův dalekohled objevil další super-Zemi

27. května 2012 v 10:37 | Smiska |  Astronomie
Nesmí tu být jen moje žvanění, baví mě astronomie, tak sem musím občas přidat článek Usmívající se. Doufám, že vás neunudím ale koho to zajímá ať si to přečte.Závody

26. května 2012 v 20:42 | Smiska |  Smiska

Na kole mám startovní číslo. Ruce se mi klepou je mi špatně ... Doufám, že to brzo přejde ... START vyrazím tempem šneka a nejde mi otočit nohama najednou je mi zase špatně nevím co mám dělat skoro všichni mě předjíždí a já nemůžu ... v hlavě už panuje panika chci jet ale nohy jak zablokovaný a šnečím tempem mířím dál ... nedokážu se rozjet co se děje? Pokračuju v cestě a jedu strmými kopci dolů ... začínají mi docházet síly cítím, že už potřebuju cíl ... další kopec v kamenech dolů a já vidím dva kameny mezi nima mezeru ... tu jsem nevybrala a padám ... zvedám se a dojíždím do cíle, kde sotva zabrzdím, protože v polovině závodu mi začly špatně brzdit brzdy ... CÍL

Tak takhle jsem prožila závody bylo to strašný byla jsem nějak rozhozená a totálně to podělala. Do teď to nechápu co se to se mnou dělo. Dojela jsem 5 z 6 a skoro na konci ... Prostě se nedá pořádně popsat jak mi bylo ale věřte, že stašný. Mám strach z dalších závodů, že se zase vystraším na startu a pak už to nezvládnu dojet. Nevím jak se podpořit ... už ani talisman nepomáhá ... Snažím se teď víc trénovat a cvičit ale mám pocit, že ten start je o mý hlavě někde se tom bloklo a bylo to v pr**.

Tak uvidím jak se předvedu za týden na závodech ... myslete na mě třeba mi to pomůže Smějící se.


Tak se to blíží

17. května 2012 v 21:58 | Smiska |  Smiska
Ano v sobotu druhý závody na kole. Ptám se sama sebe, proč jsem tak nervózní? A nedokážu odpovědět. Pojedu 42km v terénu, tekže to bude pořádná makačka ale tak začínám se i celkem těšít. Tak uvidím jestli mám na co.
V neděli jdu na brigádu ... no aspoň, že nějaká ta korunka bude v peněžence.
A od ponděli 2 týdny praxí ... jé to bude krása ... teda doufám.

Jinak dneska jsem konečně správně naprogramovala blikačku, tak z toho mám radost. Začínám konečně rozumět jak napsat program ... nebo jak ho upravit Smějící se.

Život plyne pořád stejným tempem jen někdy je prázdný a někdy plný ... Nic není tak dokonalý jak se může zdát ... Ale vrací mi úsměv ti, kteří se radují a užívají si ... DÍKY ... já vám to taky vrátím Usmívající se

Někdy je to zmatek, nejasnost ale vše se dá pochopit a ujasnit ... takže proč to nechápat?

Možná je tento článek nepochopitelný ale kdo ho chápe, pochopí i prod mých myšlenek, které se valí a chtějí někam, kde budou přečteny a třeba pochopeny.

Přeji krásný víkend Úžasný


Brno - praxe

10. května 2012 v 22:00 | Smiska |  Smiska
Všechny předem zdravím,
omlouvám se za mou neaktivičnost ale blog beru jako zábavu, né jako povinost. Ráda bych přidávala články, někdy ale nevím co, a nebo což je častěji nemám čas.
Celý tento týden (kromě státního svátku) jezdím na praxe do Brna a to převážně na VUT. Přednášky jsou zajímavý ... někdy tak zajímavý, že spousta spolužáků spí a nebo přemáhá spaní. I já dneska seděla v lavici a víčka padlay a padaly ... pak jsem se nějak probrala a poslouchala až do konce. Jinak jsme navštívili technické muzeum, paroplynovou teplárnu a VUT. Zítra nás čeká energetický ústav FEKT tak jsem zvědavá.
No a tak si dneska sedím a přemýšlím jak je to super neučit a v tom mi došlo, že přístí týden se jde zase do školy a já se mám učit. No naštěstí ještě času dosst neděle večer to jistí Smějící se.
Doufám, že bude čas na další články mám teď pár nápadů ale čas není. Mějte se krásně a užijte si nadcházející víkend Úžasný.


Paroplynová teplárna - Červený mlýn

Někdy je to divný

2. května 2012 v 22:42 | Smiska |  Smiska
Najednou jsem zjistila, že jsem netolerantní, zlá, náládová, nemístná, nevkusná, nepřejícná a nevšímavá. Sakra, kdyby v tom vyla aspoň jedna kladná vlastnost. Ale holt něktyrý dny se zaměřují jen na tu špatnou stránku mé osobnosti. Počátkem dnešního dne se to rozjelo a teď už doufám, že to končí. No jo holt nemůžu být dokonalá ... sakra měla bych s tím něco dělat ... Třeba mlčet a jen se potulně spát za víčky plných slz říkajících ... ty seš ale kr*** že to děláš, že se snažíš ... tak tak jsem si připadala pod nešním jednom krátkém rozhovoru ... jak já bych se nakopala ... ale co se stalo stalo se aspoň vím, že teď na to musím jinak Smějící se. Stejně je nejlepší jet sama, jít sama a ... mám chuť mu jednu vrazit ... a to si říkal kamarád ...


Přeji všem plno pozitivních dnů, plno zábavy.

Na těch závodech jsem byla 5 a za to, že jsem byla nejmladší jsem dostala děckej šampus tak jsme to s paníS. řádně vypily Smějící se.

Brzo přidám lepší články ale nic není dokonalé Mrkající.

Smiska