Duben 2012

1 závody roku 2012

20. dubna 2012 v 20:47 | Smiska |  Smiska
A je to tady, první závody. Zítra je pojedu. Je to časovka (na silničních kolech) pouhých 16km. Ale někdy málo je hodně. Zatím nejsem nervozní ... ale než tenhle člínek dopíšu tak určitě budu Smějící se. Jestli nám zítra zaprší tak to bude fajn ... ať neprší. Dneska jsem se jela rozjet jen kousek a všude kolem mě černý mraky ... já jela rychle abych byla doma. Třeba když zítra bude zamračeno, tak mě to taky požene Smějící se. Nevýhodou těchto závodů je, že jsou všechny ženy dohromady ... no poslední být někdo musí.

Dneska se ještě vyspím doma a zítra již na naší chaloupce v malebné vesničce. Přeji všem krásný víkend.
Smiska


Každý den se vážně nevydaří ... neumím se pořád smát ale i tak byl úžasný ... díky

Každý den je jedinečný

18. dubna 2012 v 22:48 | Smiska |  Smiska
A je to tak. Jsou dny krásný, veselý ale naopak smutný a strašný. Ale za to, jaký den si uděláme si můžeme sami. Samozdřejmě, když se nám něco nepovede, nebo nám někdo ten den skazí ... můžem za to my?

No podle mě si za spoustu nadávek, pokřiků a nesnází můžu sama. Vlastně za všechno si můžu sama. Ale nechci to měnit. Postupem času jsem se naučila, že každý den si musím zpříjemnit. Takže když mám náladu pod psa ... mám chuť vybrat auto a houpnout do silnice ... vím, že je to dočasný a pak až by mě spopelnili litovala bych toho. Prostě jdu fotit nebo jedu na koloběžce.

U focení se mi uleví, popřemýšlím si a vše je zas tam kde má být.
A na koloběžce? No vybírám si místa, kde je to o ,,držku´´ takže skoro vždycky přijedu domlácená ale to mi pomůže Usmívající se.

Po hodně hodinách přemýšlení a zasnění tak nějak docházím k závěru, že i ty dny, který byly strašný, smutný, nesnesitelný mi něco daly a jsem i ráda, že jsem to prožila a uvědomila si jací jsou lidi, jaká jsem ...

Jaká vlastně sem? To je různý pro někoho dobrá a pro někoho ... no to by byly slova ...

Ale proč si kazit dny, když je tady tak krásně?


Titanic

14. dubna 2012 v 19:44 | Smiska |  My, vy, oni...

Titanic

určitě se podívejte na toto video ZDE
Nejdříve malé seznámení zdroj:wikipedia

Byl zaoceánský parník třídy Olympic patřící společnosti White Star Line. Ve své době to byl největší osobní parník světa. Byl určen pro převoz cestujících a pošty mezi Evropou a Severní Amerikou. Na této trase měl konkurovat podobným parníkům společnosti Cunard Line -Mauretanii a Lusitanii. Kapacita lodi dovolovala převážet 2 453 až 2 603 cestujících[P. 1] a omezený počet kočárů nebo automobilů. O provoz lodě a o pohodlí cestujících se staralo 885 až 899 členů posádky.
Titanic však ztroskotal již během své první plavby. 14. dubna 1912 v 23:40 se parník srazil s ledovcem. Po necelých třech hodinách, nad ránem 15. dubna v 02:20, klesl ke dnu. Zahynulo kolem 1 500 cestujících a členů posádky.[P. 1] Příčinou vysokého počtu obětí byl zejména nedostatek záchranných člunů a špatná organizace záchranných prací.

Přesně před 100 lety se to stalo. Viděla jsem film, četla články a zaujal mě tento příběh. Proto jsem si přečetla knihu: Můj příběh Titanik.
Kniha byla psaná formou deníku který si píše mladá dívka myslím kolem 15 let.Cestovala jako pomocnice na Tintaniku. Seznámila se s jedním pracovníkem a zamilovali se. V knize není popsán jejich románek, protže k němu nedošlo. Dívka nasedá do záchraného člunu a jeho už nikdy nevidí. Na konci knihy je dovětek, že tento příběh je podle pravdy. Dívka o tom nechtěla nikdy mluvit ale dala deník svému bratrovi, který tuto knihu vydal.
Tato kniha mě dojala. Nevadí mi scifi příběhy ale podle pravdy mě to vždy nějak dostane.

Omezený internet

12. dubna 2012 v 11:27 | Smiska |  Smiska
No rodiče se rozhodli vypínat mi internet, takže v těch chvíli, kdy bude zaplej dělám věci do školy a tak nevím jak budu stíhat s článkama ... no uvidím ale omlouvám se, tohle prostě neovlivním. Budu se snažit ve škole ale nevím Plačící tak se mějte. Ale články budou Smějící se.

SB budu obíhat tak 2x týdně komu se to nelíbí napište a smažu vás ... děkuji za pochopení.

Přeji krásný den Smějící se.

Odjíždím

5. dubna 2012 v 20:43 | Smiska |  Spřátelené blogy ♥
Takže zítra odjíždím, do pondělí tady nebudu. Nevím kdy přidám další článek, protože pak toho máme hodně ve škole. Pro SB nebudu obíhat do úterý. Doufám, že to pochopíte a nesmažete mě.
Budu fotit, takže sem pak přídám fotky.
Mějte se krásně a užijte si prázdniny Smějící se.

Kolo :-) a jaro

4. dubna 2012 v 21:26 | Smiska |  Smiska
Zdravím,
Rozepisovala jsem s mamkou kolik pojedu letos závodů na kole. No a tak píšem a píšem ... a je jich 14 ... Zajímavé číslo. Jsem zvědavá kolik jich doopravdy pojedu, protože nějak zatím moc nejezdím. Ale chtěla bych neskončit na posledním místě.

No to mi připomíná, že se probudilo jaro. Ptáci, květiny, stromy ... nádhera jen to počasí je zatím všelijaký. Zítra má být škaredě a to se mi nehodí. Strašně nerada cestuju v hnusu a zrovna zítra jedu za dědou a nakupovat. No snad se počasí udobří. Ale dneska bylo krásně ...

Užijte si prázdniny milí čtenáři.

foceno včera

1.4.2012

1. dubna 2012 v 21:35 | Smiska |  Focení
Foťák musí být se mnou ... no vyfotila jsem pár fotek. Bylo takový divný počasí na jedný straně pěkně, a když jsem se otočila bylo škaredě. Foukal studenej vítr, no počasí na zalezení pod peřinu ... Mrkající.