Únor 2012

Není tak zle

26. února 2012 v 19:21 | Smiska |  My, vy, oni...

Není tak zle Smějící se

Ano, prázdniny. A já už měla tak černý myšlenky. Zabijačka byla dobrá. Při krájení sádla jsem se samozdřejmě jen lehce řízla ale to nesmělo chybět Usmívající se. Jen co bylo strašný všude dětí jako smetí. Mám totiž 6 sestřenic a jednoho bratrance jsem nejstarší a po mě nejstraší sestřenici je 10, takže všude prďolové. Jsou roztomilý ale někdy je to holt moc. Večerní procházka nechyběla.
Dneska jsme byli s rodičema v lese ... no jsem šikula, takže bez vážných zranění se to obešlo Usmívající se. Ale to počasí bylo příšerný zrovna sněžilo, takže jsem byla úplně mokrá.
I když mě někdy ti prďolové štvou dneska jsem po obědě ležela na gauči a přišel za mnou Lukášek (skoro 3 roky) lehl si za mnou a tulil se, bylo to hezký ... pak se přidala Elenka (6 let) a gauč byl plnej.
No a tak jsem přemýšlela. Ikdyž mi plány prostě nevyšly jak jsem si přála, musím to brát, tak jak to je. Na to lyžování už mám celkem chuť a oprášit snowboard by taky chtělo Usmívající se. Prostě vím, že se všechno dá zařídit a tak se o to pokusím, všechno jde když se chce. Vím, že někdy musím být sama jen to prostě někdy dovede k zamyšlení. A teď jsem přece samostatná a ten týden si užiju i procházky jen já a můj foťák.
Mějte se krásně Smiska ...


Prázdniny

24. února 2012 v 21:29 | Smiska |  Smiska
Ano, i ke mě zavítaly prázdniny. Je to týden klidu, pohody, nicnedělání. Původně jsme měli jset s rodičema na den do Rakouska lyžovat, těšila se a jak se říká ,,těšit se nemá´´. Ani nevím proč mě to tak rozhodilo, když mi řekli, že nejedeme ... Místo rakouska jedeme na zabijačku, těkže vstávání jak do školy ... No tak pohodička jak bych to napsala ... No v neděli se pokusím co nejdřív vypadnout od babičky a ujet pryč a být sama ... V pondělí pojedu se spolužákama do Brna na Lasergames a do kina. Doufám, že si to užijem, protože je to jediná větší zábava, kde budu bez rodičů. Mám rodiče ráda ale nechci být celý prázdniny zalezlá doma, takže jsem si naplánovala povinné večerní procházky Smějící se třeba se psem abych nešla sama. Potom posilovnu a kolo. No v úterý brzo ráno jedeme na dva dny na hory, místo Rakouska, k Čenkovicím. Lyžuju a snowborduju ráda ... jen se musím nějak přesvědčit, po tom co mi řekli, že nejedeme do Rakouska mě nadšení z lyžování přešlo ... No a pak odhaduju, že budeme řezat dřevo ... Ale myslím, že nudit se nebudu naplánovala jsem si tolik čtení, že budu mít hodně co dělat všechno zvládnout. A učení ... aspoň mám důvod se učit Usmívající se. Takže je to strašný ale nějak jsem už dneska začala dělat úkoly ... asi mi haraší v hlavě ... mám tam nějak moc otázek a málo odpovědí ... Všem přeji krásný víkend plný nových poznatků, štěstí, úsměvů, zábavy.


Začátek cyklistické sezóny 2012

20. února 2012 v 19:11 | Smiska |  Smiska
A je to. Poprvé jsem za rok 2012 vytáhla kolo a jela. Jela jsem kousek 11km ale stálo to za to. Vyjedu a jen tak myslím jo pohoda. No po4 kilometrechse mi dostalo kolo do smyku a já v zatáčce jen tak, tak zabrzdila… no zjistila jsem, že mi nějak moje kolo nebrzdí a jiné závady. Ale jela jsem dál. Silnice byla suchá … byla … a teď přišel kopec a v lese sníh jo to klouzalo, už jsem se viděla na zemi. Ustála jsem to, když jsem si myslela, že už to bude jen dobrý, osvítilo mě sluníčko. Ráda jsem ho viděla, pěkně hřálo, ale viděla jsem jen slunce. Takže já přivázaná ke kolu, pode mnou sníh a viděla jsem jen zář slunce. Kdyby, jelo auto nevím, co bych udělala. No nakonec jsem dojela ve zdraví domů. A tak začíná sezóna 2012.


Naštěstí moje kolo takhle nedopadlo ...

Reklamy

16. února 2012 v 19:21 | Smiska |  Reklamy
Když budete chtít abych někde hlasovala, nebo cokoli co se nehodí k článku napište pod tento článek. Děkuji.
Jakoukoli reklamu SEM !!!!

Zítřek

13. února 2012 v 22:32 | Smiska |  Smiska
Co bude zítra? No to asi každý ví. Kdo by si nevšiml. Výlohy plné červené barvy, lákají na koupení nějaké drobnosti. Všude srdíčka. No ano zítra je Valentýn ale pro některé je to i něco víc Smějící se. Vždy to byl pro mne den, kdy jsem dostala nějaký ten dáráček ale Valentýn jsem nevnímala byl to pro mě Americkej výmysl. Když ale teď vím, že nejsem sama asi se na to dívám trochu jinak. Ale pořád je to Amerika Smějící seSmějící se. Ber te mě s rezervou, mám Valentýn ráda ... No ale co je na tom nejhorší? To lámání hlavy jak zapůsobit, co vymyslet nějakej nápad ... to my dělá největší problém. Vlastně tohle řeším u všeho narozeniny,... No ale nakonec jsem něco vymyslela jen malou kravinku ale třeba potěší ... to se dozvím až zítra...

Přeji všem jak párům, tak ,,nepárům´´ Smějící se užijte si zítřek jako významný či normální den

SmiskaÚžasný


Svíčky

12. února 2012 v 20:59 | Smiska |  Obrázky

Svíčky


Kanárské ostrovy

6. února 2012 v 19:33 | Smiska |  Smiska
Tak a je rozhodnuto, záloha zaplacená, termín jistý. Takže jestli se nestane něco moc závažnýho 23.6.2012 odlítám na Kanárské ostrovy. Poprvé poletím z Prahy no to bude parádička 4 hodiny v letadle ... to mi potečou nervy Smějící se. Dneska jsem to šla s babičkou vybrat. Ani jsem nečekala, že někam poletíme ...

Poletíme na Gran Canariu.

Až bude čas rozepíšu se víc ale teď je holt zase učení ... učitelé nedaj pokoj.

Přeji všem co nejpohodovější týden ... a ti co mají jarky ... užívejte volna!!!! Smějící se

Princezna Diana

3. února 2012 v 21:23 | Smiska |  Osobnosti

Cena za bleskovku

3. února 2012 v 20:36 | Smiska |  Soutěže
Za belskovku jsem dostala ...
Je to moc pěkný, děkuji. Usmívající se