Duben 2011

Jak balónek

29. dubna 2011 v 22:10 | Smiska |  Smiska
Někdy si připadám jak balónek.
Když je balónek nový a neokoukaný, každý si sním hraje. Když ale někdo donese nouvou hračku nebo nový balónek starý se zahodí a nikdo si ho nevšímá. A stím starým balónkem si hrají jen, když se nový někam zatoulá nebo ho někdo schová. Jsou ale i takový, kteří si jdou radši hrát se starým balónkém, protože ho maj rádi.
Tak si někdy připadám, jako ten starý balónek. Ale vím, že někdo bude stát vždycky při mě a nevymění za někoho jinýho...
Jen mě někdy zamrzí, když zjistím, že mě nahradil někdo jinej a já jsem ta, která je už dávno stracená a najde se jenom, když nikdo není na obzoru ... Prostě to si připadám tak nějak divně, zrazeně, jako hračka, kterou někdo zahodí a jde si hrát s jinou ... Ale tak už to v životě je.
Prostě jako balónek.

Všechny dny nejsou stejný a já se těším na každý den, který prožiju s úsměvěm ... a s těmi, kteří mě nevymění


Narozeniny

26. dubna 2011 v 14:06 | Smiska |  Blog Smisenina
26. dubna 2007 v 14:06
Přesně tohle je datum a čas prvního článku, který byl zveřejněn na tomto blogu.
Tento blog byl založen v roce 2007 den nevím přesně ale kolem 26.4.
Od roku 2007 se hodně změnilo ale začnu od začátku.
Když jsem začínala s blogem, tak jsem nevěděla vůbec nic. Neuměla jsem sem vkládat obrázky prostě jsem dokázala jen napsat článek. První kdo mi pomohl byl strejda ten mě naučil všechny základní věci. A jako druhá pomocná ruka, která mě naučila vytvářet designy, colorky a jiné byla paní S... Těmto osobám moc děkuji bez nich by tenhle blog dávno nebyl, protože jak se znám by mě to přestalo bavit. Dál už jsem se z blogem prokousávala postupně sama a jak to musíte posoudit vy. Doufám, že od mých začátků se toho hodně změnilo k lepšímu. Dělání článků, designu mě vždycky bavilo ale nebylo tolik času, takže největší činnost začala v roce 2010 . Budu ráda, když mi napíšete co zlepší a tak.
Všem kdo čtou tento blog jakkoliv dlouho děkuji jsem moc ráda. Ale musím poděkovat dvoum sobám, který tento blog čtou už 4 roky S... a té druhé děkuji.

Závody

25. dubna 2011 v 9:45 | Smiska |  Smiska
Toto video se mi líbí. Ale ta hudba ... no nádherná. Tyhle závody letos pojedu a doufám, že budu mít lepší čas než v minulém roce.

Něco o mě ...

21. dubna 2011 v 22:30 | Smiska |  Smiska
No tak teda o sobě něco napíšu ...
Nikdo není dokonalý ... Nejsem dokonalá. Mám hodně chyb. Dokázala bych jich napsat hodně ale o tom psát nechci.
To, že se nezměním, že budu stejná je doufám každýmu jasný. Takže za svý chyby se omlouvám jestli to někomu vadí tak teda partdón ale já se jich nezbavím jsou částí mě. Jsem ráda za lidi, kteří dokážou přehlížet mé chyby. Jsem ráda, že mě berete takovou jaká jsem a nechcete mě změnit.
Jsem no jak bych to napsala ... Jsem holka no tak to asi víte
Tak a teď se pokusím něco o sobě napsat vážně což mi asi nepůjde, protože já moc vážná nejsem. Jsem typ člověka, kterej k životu potřebuje smích. Bez smíchu nežiju prostě já a smích to se doplňuje ... myslím si, že jsem celkem usměvavá všechno se snažím brát s humorem ale jsou věci, u kterých se ani já nesměju.
Mám ráda jízdu na kole jezdím občas nějaký závody ... nejsem dobrá ale tak nejhorší taky ne ...
Ráda čtu ... jen je celkem málo času.
Oblíbená činost je jentak se procházet a ...
Hodně času strávím jen přemýšlením. Hodně času znamená před spaním nebo, kyž jsem sama ... moje postřehy a závěry si někdy zapisuji a doufám, že jednou až si přečtu celý můj sešit udělám jeden velký závěr mého pohledu na svět.
A to je o mě SKORO vše je toho hodně co jsem o sobě nenapsala ale nechci toho psát moc


Barvy

16. dubna 2011 v 17:11 | Smiska |  My, vy, oni...
Barvy ...
Baz barev si nedokážu představit Svět. Barvy všemu dodávají jiskru. Prostě barvy ...
Mám svou oblíbenou barvu ale postupem času zjišťuji, že se mění a když se teď zamýšlím tak nevím, která je nejhezčí. Černá? Zelená? ... a nebo jiná? Vlastně všechny barvy jsou nádherný. Každá barva je jedičná a vnímat je, je ten nejhezčí dar, který jsem dostala. Můžu vidět barevný svět a to někteří nemůžou. Mohu se dívat na krásný západ slunce a vidím, že je žlutý, červený, oranžový, růžový ... Mám ráda barvy a bez barev už si to nedokážu představit.

Jedna otázka na konec jaká je vaše oblíbená barva?

Zajímavé zprávy z Číny.

16. dubna 2011 v 9:00 | Smiska |  My, vy, oni...
Exkluzivní: Zajímavé zprávy z Číny.
V letošním roce se chystáme vyzkoušet čtyři neobvyklé daty:
1.1.11, 11.1.11, 1.11.11, 11.11.11, a to není vše ...
Vezměte poslední dvojčíslí roku, v němž jste se narodil/a, nyní přidať svůj věk v tomto roce, a výsledek bude 111 pro všechny!
Například, Harry se narodil v roce 1957, letos oslavuje 54 :
Takže 57 + 54 = 111. Olga se narodila v roce 1974 a letos jí bude 37 let:
74 + 37 = 111 Jak se vám to líbí? Podle čínské feng shui letošní rok je rokem peněz.
V letošním roce bude významným měsíc říjen. Ten bude mít 5 neděl, 5 pondělí a 5 sobot. To se stává jednou za 823 let. Tyto roky jsou nazývány "peněžními měšci".

Zdroj: e-mail
Je to velice zajímavý.

Příroda

14. dubna 2011 v 15:55 | Smiska |  Příroda ♣

Ďáblík ...


Jen tak ve škole

12. dubna 2011 v 14:00 | Smiska |  Činnosti
Začalo to, že si spolužák došel pro Colu, pak jsem tam šla já a další spolužák to nevydržel a koupil si ji taky. Je strašný, že kousek od třídy máme automaty, nutí mě to pořád si tam něco kupovat.
Taky je dobrý, že my tři máme stejný kalkulačky no náhodička ... prostě jsou dobrý no .


Návštěvnost

11. dubna 2011 v 9:18 | Smiska |  Blog Smisenina
Návštěvnost za minulý týden (4.4. 2011 - 10.4. 2011) je: Pondělí: 10 Úterý:6 Středa: 9 Čtvrtek: 21 Pátek: 14 Sobota: 17 Neděle: 27 Celkem: 104 Za týden přes 100 návštěvníků, jsem moc ráda to se jen tak nestává. Děkuji všem co si někdy přečtou moje články a doufám, že se vám líbí. Přeji krásný den Smiska.
http://i.lidovky.cz/11/033/lngal/PKS39f439_luxus.jpg ten obrázek se mi líbí ...

Hodnocení blogu od Lady Kik

10. dubna 2011 v 12:47 | Smiska
První dojem:První dojem je taky dpbrej.Mám ráda veliké záhlaví.10 z 10.
Dess:Dess máš taky suprovej nemám co dodat.10 z 10
Jak to tam máš urovnaný:Máš tam hodně rubrik nevím jak bych se v nich vyznala,ale určitě má každá svuj učel.5 z 10
Jmeno:Smisenina.Divné jméno ale je tvoje vymyšlené.8 z 10
Aktivita:Aktivní si hodně.10 z 10
Náštěvnost:Náštěvnost je dobrá.9 z 10
Získala si:52 Bodů z 60 Bpdů.Taky suprovy bud pišná na vykon!!
Takto ohodnotila můj blog Lady Kiki děkuji


Praxe

10. dubna 2011 v 9:27 | Smiska |  Činnosti
Napadlo mě napsat něco o činnostech ve škole. Jednou za 14 dnů máme praxe sice jen 4 hodiny ale máme. Dám sem fotky ze slaboproudu. Jsou to fotky, když jsme pájeli. Bavilo mě to a byla sranda.

S ní :-) se Slonem=Karlem

9. dubna 2011 v 20:49 | Smiska |  My, vy, oni...
Nebudu tu jmenovat tu konkétní úžasnou osobu prej Slon(Karel) takže jsem byla se Slonem . Ale dneska jsem jela vlakem do malé vesnice a dál pak autem do další vesnice ke kamarádce. No to, že to bylo úžasný odpoledne za, které jí moc děkuji, je prostě jasný. Pořádně jsem si procvičila břišní svalstvo, protože jsem se smála no hooodně. Už ani nevím čím to začalo ale přestat nešlo ještě teď se pousmívám, protože přestat nejde. A co jsme vlastně dělaly? No, hlavně si povídaly a podobně. Také vzniklo naše společné dílo, které nemohu napsat, protože je to slušný blog. Ale abych to přivedla na pravou míru. Namalovaly jsme obrázek ... vlastně napsaly jedno slovo a to vybarvily. Cesta zpátky nejdřív pěšky utekla rychle. Na nádraží jsme potkaly spolužáky ( ze základky) tak jsme pokecaly a já jsem musela nasednout do vlaku a odjet ... nesmím zapomenout, že mi musela dát lístek do štípkrabičky (musela jsem to napsat ona tam ty lístky strašn ráda strká) A to bylo celé odpoledne.Tuto fotku nebudu komentovat radši ...

Peklo

7. dubna 2011 v 22:00 | Smiska |  My, vy, oni...
Téma týdne je Peklo.
Nepadlo mě teda napsat článek.
Peklo, když se řekne peklo představím si teplo. No a potom teda čerty ... dobře když se řekne peklo vážně mě nedřív napadne teplo ale po krátkým zamyšlení to nejsou čerti na co myslím. Vlastně, když to vezmu do podrobna jsou to čerti na co myslíma ale pak už ne. Moje myšlenky míří jiným směrem myslím na peklo, který zažívají lidé, děti, zvířata. Každý z nás si někdy prožil nebo třeba prožije peklo ale každý jinak. Někdo zažije pořádný peklo v práci a třeba někdo si jen tak na nějaké pouti vleze do pekla.

Peklo, které zažívají týrané děti. Nedokážu si představit jak se ty děti cití, když je rodiče týrají a co ti rodiče? Cítí něco? Ne nemohou cíti nic. Ale ty děti musí cíti bolest jak duše tak těla. Je tohle peklo? Ano myslím si, že tohle je peklo.

Když budu zlobit dostanu se do pekla? No jestli existuje peklo jako peklo s čertama to je mi záhada ... můžu říct vždyť jsou to jen pohádky pro malé děti ale dokáže mi někdo na 100% říct peklo neexistuje? Vždyť existuje a kde? Peklo je v našich představách a i když mi skoro každý dospělý a mladistvý člověk řekne peklo není dokáže ho popsat.

Takže peklo je vážně široký pojem a já jen doufám, že peklo ve škole, potom v práci, doma, ... nezažiju. Přeju si aby ani ty děti nezažívaly peklo ale aby pořádný peklo zažily rodiče, kteří jim způsobují neodmazatelnou bolest.

Ale kdyby bylo peklo, kde je teplo šla bych se pěkně ohřát .


Další kolo

7. dubna 2011 v 11:26 | Smiska |  Soutěže

Jen díky vám se můj blog dostal do dalšího kola soutěže ... všem co hlasovali moc děkuji ... jestli se vám můj blog vážně líbí tak hlasujte :-) ale zase vás nechci nutit. Všem moc děkuji Smiska.- zde můžete hlasovat
http://misak-plysak.blog.cz/1104/2-kolo-sonblog

Soutěž

3. dubna 2011 v 18:29 | Smiska |  Soutěže

Když jsem se dívala kolik tam má někdo hlasů je mi jasný, že nemám šanci ale bez boje se nevzdám. Jestli se vám můj blog líbí hlasujte. Prosit vás nebudu je to každýho věc jestli mi ten hlas dá nebo ne. Ale budu strašně ráda. A každýmu děkuji. Je to jen na vás.


Jaro - jak vidím/e jaro

3. dubna 2011 v 18:14 | Smiska |  My, vy, oni...

Jaro ☻

Když se řekne jaro tak si každý představí něco jinýho. Zdá se vám to možná divný a říkáte si jaro to je jasný každý si představí, sluníčko, teplo, ... Není to pravda většina lidí si možná představuje jarní počasí ale někteří ne.
Začnu od mých spolužáků. Ti se těšili na jaro celou zimu (jen tak mimochodem spolužáci = kluci). Proč se těšili na jaro? No je to úplně jasný, protože holky začínají nosit sukně, krátký trička a odhodí dlouhý kalhoty. Ne jednom blogu jsem četla, že krátký sukýnky nejsou v módě no ale co na to říkaj kluci?? Já už to vím, prostě jednoznačná odpověď je ,, Hlavně ať holky nosí krátký sukně´´ takže sukně se jim prostě líbí ...