Duben 2009

holky letíme

29. dubna 2009 v 19:44 | Smiska |  My, vy, oni...
30.4 je odlet tak si nachystejte létající prostředky


Hannah MONTANA

29. dubna 2009 v 18:32 | Smiska |  Filmy
Hannah Montana 01Miley Cyrus 02Hannah Montana 05Hannah Montana 12

Miley Cyrus aneb Hannah Montana

Miley Ray Cyrus je americká herečka a zpěvačka. Narozená 23.11. 1992 v Nashvillu.
Známá je ze své role Miley Stewart v seriálu Hannah Montana, který vysílá od roku 2006 Disney Channel (další od Disney je třeba High School Musical).
Jako další si Miley zahrála právě v muzikálu High School Musical 2 po boku další slavné herecké hvězdy: Zac Efron.
Kromě toho je také Miley Cyrus jednou z nejlépe placených dětský filmových hvězd. Jako zpěvačka Miley vydala dvě alba k seriálu Hannah Montana (Hannah Montana soundtrack a Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus), kde najdete její písně, které zde jako Miley Stewart zpívá, a jedno vlastní s názvem Breakout.

Strašidelná párty

27. dubna 2009 v 9:00 | Smiska |  Příběhy,vtipy

Strašidelná párty

Hrozně ráda pořádám různé párty. Nedávno jsem pozvala pár kamarádek. Dělaly jsme všelijaký blbůstky a o půlnoci jsme si řekly, že zkusíme vyvolávat duchy. Já na takové věci věřím, ale mám z nich i trochu strach. Vyvolávaly jsme ducha jednoho kluka. Jmenoval se Petr a bydlel v naší ulici. Rozešel se s holkou, kterou měl hrozně moc rád a ve vzteku jí hodil v noci cihlu do okna. Zabil ji. Petra našli druhý den oběšeného v jeho pokoji. Je to jen báchorka, kterou nám vyprávěla babička, ale my jsme jí věřili. Byly jsme usazené kolem svíčky a já jsem pronesla zaříkadlo, Pak jsem otevřela oči a řekla jsem: ,, Petře, jestli jsi přítomen v této místnosti, dej nám znamení". Najednou vletěla dovnitř cihla a trefila moji kámošku Evču! A další! Začaly se na nás řítit cihly a my postupně padaly k zemi a pak...pak jsme se naráz vzbudily. Nejdříve jsme se na sebe nechápavě podívaly. Beze slova. Pak jsem se podívala vedle sebe. Na zemi ležela cihla a střepy u okna. Od té doby jsme už duchy nikdy nevyvolávaly!

Smrt

26. dubna 2009 v 13:00 | Smiska |  Příběhy,vtipy

Smrt

Asi před dvěma lety mi zemřel nejlepší kamarád Michal. Už ve čtrnácti se začal zabývat černou magii. Říkala jsem si, že ho ty čáry máry stejně brzo přestanou bavit. Ale za pár měsíců se opravdu změnil. Byl najednou strašně uzavřený a všechny kolem sebe nenáviděl. Nikdo nechápal proč. Nikdo s ním o tom nechtěl mluvit, protože z něj měli strach. Přiznám se, že já také, ale stejně jsem mu chtěla pomoci. Jeho rodiče s ním byli jednou u psychiatra a ten si ho nechal v léčebně na pozorování. Jednou jsem za ním šla. Myslela jsem si, že mě nebude chtít ani viděl, ale byl strašně rád. To co mi řekl, mě pěkně vyděsilo. Prý v něm byl převtělený duch nějakého vraha, a proto se ke všem dřív tak choval. Prý ho ale nějakým kouzlem vymýtil a je v pohodě. Za nějakou dobu ho pustili domů, protože byl v pořádku. Všechno bylo zase jako dřív. Ale jednou večer za mnou přišel Michal celý vyděšený a řekl mi, abych druhý den nikam nechodila a zůstala celý den doma. Nechtěl mi říct proč, ale já mu to slíbila. Byla jsem zmatená, protože jsem níčemu nerozuměla. Druhý den se vše nemile vyjasnilo. Rodiče mi řekli, že se Michal oběsil v parku v naší vesnici. Nic jsem nechápala a byla jsem na dně. Michalovy rodiče mi potom donesli dopis, který Michal napsal krátce předtím, než se zabil. Napsal mi, že v něm byl zrovna ten duch převtělený. Věděl už předem, že se to stane, a proto mě varoval. Prý by mě zabil kdybych tenkrát nezůstala doma. Všechno do sebe zapadalo. Skoro každý večer jsem chodila do toho parku s kamarádkou. Michal mi to zakázal tam jít a prý se raději zabil, než aby mi ublížil. Nemohl se toho ducha zbavit, a proto dal svůj život za můj. Každý rok v ten den, kdy se to stalo, slyším jak mi šeptá, že mě má rád a počká na mě tam nahoře.

Upíři- fakta nebo pohádky

25. dubna 2009 v 12:45 | Smiska |  Příběhy,vtipy

Upíři- fakta nebo pohádkyZprávy a zmínky o upírech zaznamenáváme z různých částí světa a to již v nejrannějších kulturách, jako je stará Babylonie, Persie, Indie. V každém kulturním prostředí přijímá obraz upíra samozřejmě více či méně jinou podobu, takže v Portugalsku potkáváme femininní bruxu, která je kombinací čarodějnice sabatu s vampýrem, v arabských zemích příšerného revenantního požírače mrtvol - ghůla , ve starém Řecku zase se strigami či lamiemi, které jsou jen upírskou podobou čarodějnic, tu je upírství spojeno s ďáblem, peklem, čarodějnictvím a černou magií tu zas upíři nesou zřetelně lykantropické atributy. Zarážející podobnost upírských mýtů, pocházející z více

3O let

25. dubna 2009 v 12:44 | Smiska |  Příběhy,vtipy

3O let


Tento příběh se stal nedávno. Naši odjeli na zábavu a já měla celý dům jen pro sebe. Hned jak se setmělo, usadila jsem se do křesla a začala číst knižku s horory. Když v tom se ozvalo silné zabušení za okno. Protože mám pokoj v prvním patře, hned jsem to svedla na větev stromu, kterou rozhoupal sílící vítr. Na incident jsem však brzy zapomněla. Pomohla mi k tomu horká koupel při svíčkách. Pohoda ale netrvala dlouho. Náhle totiž všechny svíčky zhasly, jako by je někdo naštvaně sfoukl. Průvanem to být nemohlo, protože jsem předtím všechna okna pečlivě zavřela. Začala jsem se bát, a proto jsem si šla lehnout. Pojednou jsem ucítila, že v pokoji nejsem sama. Opatrně jsem otevřela oči a rozhlédla se po pokoji. V protějším rohu stála, zády ke mně černě oblečená shrbená postava. Hrůzou jsem se nemohla pohnout a když se začala pomalu otáčet a já uviděla zjizvený obličej, omdlela jsem. Vzbudili mě až ráno naši, kterým bylo divné, že tak dlouho spím. Povyprávěla jsem jim své noční dobrodružství a čekala, že mi neuvěří. Překvapili mě však starým příběhem - před 30ti lety tu uhořel muž, který se nemohl dostat z domu. Místní lidé tvrdí, že se tu občas zjevuje a já tomu věřím...

Horový příběh

25. dubna 2009 v 12:38 | Smiska |  Příběhy,vtipy
CHATA
Začalo pršet. Julia seděla v malé místnůstce uvnitř chaty, četla si knihu a čekala na svého přítele Franka.Vyjela si s ním za vidinou krásně stráveného víkendu na její malou chatku. Ta byla postavená daleko od civilizace na odlehlém místě kousek od lesa. Je to tiché místo a ona sem jezdila vždy, když si chtěla oddechnout od každodenních starostí. Je tu ticho, čisto a vždy zde načerpá klid do duše.
Protože na chatě nebyla elektřina, musel jít Frank do lesa pro dříví, aby přes noc oba dva neumrzli. Vyšel asi před hodinou, a tak začínala mít Julia trochu strach. Co tam tak dlouho dělá? Jak daleko až šel? Nestalo se mu něco? Tyhle paranoidní myšlenky se jí honily hlavou a ukončil je až mohutný úder hromu. Leknutím sebou škubla. Koukla se z okna a pozorovala jak déšť pořád nabírá na síle. Po chvíli znovu usedla na svojí židli, vzala knihu a snažila se uklidnit četbou. Díky zamračenému nebi se ale v chatce docela setmělo a tak si musela rozsvítit svíčku. Ale stejně při čtení pořád myslela na Franka.Vyšla na zápraží:
,,Franku!" zavolala. Na odpověď nečekala, sotva slyšela přes hukot deště samu sebe. Znovu ohromě zahřmělo. Rychle zalezla zpátky do chaty. Bouřky neměla ráda Když byla malá, přímo před očima uhodil blesk do její sestry a na místě ji zabil. Od té doby nechodila při bouřkách ven. Co když se něco takového stalo Frankovi? Její představy se rychle ubíraly čím dál tím víc hrozivějším scenériím.
Na stole ležel mobil. Hned ho vzala a vytáčela Frankovo číslo. Jeho telefon však ležel vedle ní a tak se znovu vyděsila, když začal vyzvánět. Začala být zoufalá. V chatě už byla skoro tma a tak rozsvítila petrolejku. V tom z ničeho nic něco bouchlo na střeše. Nadskočila ze židle. Každé šustnutí ji děsilo. Bouřku tu nikdy nezažila. Seděla vyděšená na židli a rozhlížela se po místnosti. Najednou něco prolétlo za oknem. Nejdřív si myslela, že se jí to zdálo, ale ono to kolem okna proběhlo znovu. Srdce ji tlouklo až někde v krku. Bála se dýchat, bála se pohnout. Znovu něco zavadilo o střechu. Přála si ať je to jen sen a ať se probudí. Štípla se do ruky, ale kýžený výsledek se nedostavil. Začala vzlykat. Byla zoufalá, toužila být doma v městském stresu. Tady jí nikdo nepomůže. Frank je někde pryč, někdo se pohybuje kolem chaty a hází něco na střechu.
Déšť pomalu přestával. Slíbila si, že jakmile přestane, vyběhne ven a poběží dokud nenarazí na nějakou chatku a tam požádá o pomoc. Kdyby se tak nebála bouřky.
Někdo zaklepal na dveře. Zkoprněla, bála se pohnout. Má dělat že vevnitř nikdo není? Ale vždyť svítí!
,,Haló!Je někdo uvnitř?" zvolal nějaký ženský hlas zvenku. Vstala a otočila se směrem ke dveřím. Popošla šouravým krokem pomalu ke dveřím. Znovu se ozvalo zaklepání.přišla ke dveřím a sáhla na kliku. Trochu si i přála ať je to nějaký vrah. Zabije ji a ukončí tím to její trápení. Odhodlala se a otevřela.

Francie a Anglie

25. dubna 2009 v 11:05 | Smiska |  Krása naší Zeměkoule
Zdravím všechny!
Už se to blíží v neděli 3.4.2009 odjíždím do Francie a Anglie. Doufám, že počasí výde.

FRANCIE: Dva dny budeme ve Francii. Budeme spát v F1. Hned první den půjdeme na Eifelovku.
Fototapeta 1dílná - Eifelova věž
Určitě si to užijeme(teda doufám).

AGLIE(okolí Londýna):hned po Franci se vydáme do Anglie. Budeme bydlet v Anglických rodinách. Už vidím jak se domluvím :D no doufám, že mi Bětka pomůže :D. V Anglii budeme u např.: Toweru ,...

Celý zájezd i s cestou bude trvat 8 dní.
Až se vrátím napíšu krátký článek. Zatím ahoj SMISKA.

Andělé

24. dubna 2009 v 22:39 | Smiska |  My, vy, oni...

ANDĚLÉ


Květiny

24. dubna 2009 v 22:27 | Smiska |  Obrázky

obrázky na profil lide.czobrázky na profil lide.czKvětinky:D

Fotky Avril

24. dubna 2009 v 19:21 | Smiska |  Oblíbenci
Avril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril Lavigne

Avril Lavigne

24. dubna 2009 v 19:15 | Smiska |  Oblíbenci
Avril Ramona Lavigne Whibley (narozena 27. září 1984) je kanadská rocková zpěvačka a držitelka ceny Grammy.
Ačkoliv jsou její rodiče původem francouzského původu, Avril francouzsky nemluví.
V roce 2006 byla zařazena časopisem "Canadian Business Magazine" na sedmou příčku do žebříčku nejvlivnějších Kanaďanů v Hollywoodu. Po celém světě prodala 26 milionů alb.

Chceme své blogy

18. dubna 2009 v 10:55 | Smiska |  My, vy, oni...
Jestli vás nebaví změny na blogu.cz nebo to, že vám na blog jednou nejde dát obrázek po druhé zase video, tak se podepište. Je to ale jen na vás. Když to hodně zveřejníme mohlo by to pocot.


Knihy

18. dubna 2009 v 10:40 | Smiska |  Stmívání

Fotky knihTrošičku jsem experimentovala tak sned se vám to líbí. Užívejte si čtení:D.

Jaro je tu:D

18. dubna 2009 v 10:32 | Smiska |  Obrázky


JE TU JARO


Taylor Lautner

17. dubna 2009 v 18:53 | Smiska |  Stmívání
Povolání: herec
Věk: 17
Datum narození: 11. 02. 1992
Místo narození: Grand Rapids, Michigan, USA
Znamení: Vodnář

Herci

17. dubna 2009 v 18:50 | Smiska |  Stmívání
Edward Cullen : Robert Pattinson
Isabella Swan : Kristen Steward
Jasper Hale(Cullen) : Jackson Rathbone
Alice Cullen : Ashley Greene
Esme Cullen : Elizabeth Reaser
Emmatt Cullen : Kellan Lutz
Rosalie Hale(Cullen) : Nikki Reed
Carlisle Cullen : Peter Facinelli
James : Cam Gigandet
Victoria : Rachelle Lefevre
Luauren : Edi Gathegi
Billy Black : Gil Birmingham
Jackob Black : Taylor Lautner
Mike Newton : Michael Welch
Angela Weber : Christian Serratos
Eric Yorkie : Justin Chon
Charlie Swan : Billy Burke
Jessica Stanley : Anna Kendrick
pan Molina : José Zuniga
Tyler : Gregory Tyree Boyce

LA

9. dubna 2009 v 14:00 | Smiska |  Krása naší Zeměkoule
Obrázky LA

Los Angeles

9. dubna 2009 v 13:53 | Smiska |  Krása naší Zeměkoule

Los Angeles

Nejvyšší mrakodrap v L.A. - US Library Tower
Tento článek pojednává o městě. O vzducholodi pojednává článek Los Angeles (vzducholoď).
Los Angeles, často zkráceně též L.A., je po New Yorku druhé největší město USA, středisko stejnojmenného okresu. Los Angeles je jedno z nejvýznamnějších světových center kultury, vědy, technologií, mezinárodního obchodu a vzdělání. Leží na západě země u jižní hranice s Mexikem ve státu Kalifornie na pobřeží Tichého oceánu. Vlastní město má rozlohu 1 290,6 km² a čítá 3 957 875 obyvatel (odhad k 1. květnu 2005), celá metropolitní oblast pak 17 545 623. Celou metropolitní oblast tvoří přes 80 samostatných měst a městeček (Long Beach, Pasadena, Beverly Hills, Inglewood, Compton, Torrance, Santa Monica,atd.) a jen jedno z nich je právě "City of Los Angeles". Kromě downtownu, což je centrum LA ve kterém je několik mrakodrapů, tvoří Los Angeles a okolí většinou nízké rodinné domky. Proto zde lidé stráví dvakrát více času dojížděním do práce, než v ostatních amerických městech. I když se zvyšuje počet Hispánských obyvatel,(viz Obyvatelstvo níže) způsobený hlavně imigrací chudých Mexičanů, kriminalita klesá.
Nejvyšší mrakodrap v L.A. - US Library Tower

Další video

9. dubna 2009 v 10:10 | Smiska |  Stmívání