Srpen 2008

Jack a Betyna

31. srpna 2008 v 12:09 | Smiska |  Moje zvířata
Tohle je pejsek mé babičky, Betynka v říjnu bude mít štěňátka asi jich bude 5 nebo 6.
Tento pejsek je mé tety Evči jmenuje se Jack.
A tady jsou spolu.

Záhlaví

31. srpna 2008 v 12:01 | Smiska |  Harry Potter a přátelé
Záhlaví jsem vyráběla sama byla to fuška

Daniel Rdcliffe stáhne Harrymu Potterovi kalhoty

29. srpna 2008 v 14:27 | Smiska |  Harry Potter a přátelé
Nejen divadelní fanoušci na Londýnském West Endu a newyorské Brodvayi, ale nyní i milovníci filmu budou mít příležitost zahlédnout DANIELA RADCLIFFA tak, jak ho stvořila příroda . V posledním dvoudílném snímku z potterovské řady s podtitulem Relikvie smrti bude před kamerou pobíhat s kalhotami staženými hodně nízko pod kolena.,, Dlouho jsem si myslel, že v té choulostivé scéně mám kalhoty, ale nakonec mě ujistili, že opravdu ne," vtipkoval Daniel, který se svléká v divadelní hře Equus. Společnost Warner Bros zároveň vzala fanouškům úsměv ze rtů, když oznámila odsun poremiéry Prince dvojí krve z letošního 21.listopadu na 17.července příštího roku. Zdroj:článek z TV magazínu 30.8-5.9 35/8 Tak ta první zpráva je dobrá a ta druhá je horší, no co se dá dělat za rok se budeme dívat na HARRYHO POTTERA 6. :D

Nikdy to nevzdávej

25. srpna 2008 v 12:46 | Smiska |  Filmy
Popis filmu Terri je obyčejná holka z malého města s velkým snem. Stát se zpěvačkou. Právě ji skončila škola a ona by ráda jela do Los Angeles studovat speciální letní hudební program na univerzitu, kde se dostanou jen ti nejlepší z celé země. Všichni jsou z nápadu nadšení kromě jejího otce. Ten cestu ihned zakáže. Terrin bratr Paul však tajně odešle přihlášku, protože ví, že je to Terriino největší přání. Poté se však stane strašná událost. Terri a Paul mají autenohedu, při které se Paul zabije. Celou rodinu to zasáhne a Terri dokonce vyhodí i dopis ze školy, ve kterém se dozví, že byla přijata. Nakonec ji ale máma s tetou donutí odjed i přes nesouhlas otce. Nechcou ji zkazit příležitost. Otec si tedy myslí, že jede na prázdniny k tetě Nině. Terri se však vydává na hudební univerzitu do L.A. Tam se seznámí s hodnými lidmi, kteří se stanou jejími přáteli, najde i lásku, ale bude muset bojovat i se zákeřnými nepřáteli, kteří se budou snažit Terri vyřadit ze hry. A k tomu se všichni musí pečlivě připravovat na konečné vystoupení. Hilary Duff a Oliver James ve skvělém filmu o rodině, citech a hudbě.

Těšíte se do školy?

25. srpna 2008 v 12:39 | Smiska |  My, vy, oni...
Odpovězte na anketu prosím :D.

Konec prázdnin

25. srpna 2008 v 12:35 | Smiska |  My, vy, oni...
Ten velmi neočekávaný konec prázdnin se rychle řítí.Jak říkáme MY"zavání to školovinou" .Jsem teď ve škole,mám dobrý den tak mi to ani moc nevadí. Být ve škole před začátkem roku je docela fajn učitelé se usmívají a nic po mě nechcou, to je dobře, ale na druhou stranu vím, že za týden jde do tuhýho UČENÍ . "Něco končí a něco začíná"

Harry Potter and Half Blood Prince-Official Trailer

24. srpna 2008 v 14:27 | Smiska |  Harry Potter a přátelé

Už se těším na šestý díl HP.

Moje zvířata

23. srpna 2008 v 21:30 | Smiska |  Moje zvířata

Moje a rodičů zvířátka v Hamrech

Moje želva Faninka.
Kočička Špageta -pije z jezírka.
Vanda a Viki na zahradě v Hamrech.
Šnek(oblovka) Obřisko.
Šnek(oblovka) Pucek.
Kulíšek v kleci.

Jeremy Sumpter

2. srpna 2008 v 10:21 | Smiska |  PetrPan

Jeremy Sumpter

Herec

Datum narození: 05.02. 1989 (19 let) Místo narození: Monterey, Kalifornie, USA Znamení: Vodnář
Životopis:
Jeremy Sumpter začal budovat svou hereckou kariéru již v deseti letech. Dosud byl nejznámější jako mladý Adam Meiks v režijním debutu Billa Paxtona Lovec démonů. Za herecký výkon v tomto nezávislém thrilleru byl nominován na cenu Saturn. Sumpter získal ocenění Young Artist Award v kategorii nejlepší herecký výkon v televizním filmu nebo seriálu za roli v dramatu Dannyho Glovera Pouhý sen. Své surfařské dovednosti uplatnil ve filmu Válka surfařů. Zahrál si také epizodní role v televizních seriálech Pohotovost a Raising Dad. Také hrál hlavní roli ve Filmu Petr Pan.
Jeremy Sumpter
Jeremy Sumpter
Jeremy Sumpter
Jeremy Sumpter

Petr Pan

2. srpna 2008 v 10:18 | Smiska |  PetrPan
PETR PAN FOTKY A MALÉ VIDEO
/*
*/ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/12/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /*
*/